top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

ÜNLÜ SOSYAL MEDYA FENOMENİ RIDVAN ADEDE ‘NİN YENİ ŞARKISI ‘’KEŞKE DİYORUM ‘’ YAYIMLANDI!

ÜNLÜ SOSYAL MEDYA FENOMENİ

RIDVAN ADEDE ‘NİN

YENİ ŞARKISI

‘’KEŞKE DİYORUM ‘’ YAYIMLANDI!


Sosyal medya fenomeni, başarılı yorumcu Rıdvan Adede, takipçilerinin merakla beklediği yeni Ep ‘sinde yer alan yeni şarkısı ‘’Keşke Diyorum’u FaMu yapım etiketi ile dinleyicisi ile buluşturdu.

Keşke Diyorum ‘un sözü ve müziği Aslı Özcan’a ,düzenlemesi ise Kadircan Topçu ‘ya ait.

Video klip ;Yunus Yılmaz yönetmenliğinde , profesyonel bir ekiple çekildi. Fotograflar Ali Çetinkaya tarafından yansıdı.

Yeni Ep ‘sinde yer alan yeni diğer şarkıları da tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Rıdvan Adede Biyografi :

1992 Erzurum doğumlu olan Rıdvan Adede, aslında sanat dünyasına yabancı değildir. 17 yaşında Gençlik Merkezlerinin düzenlemiş olduğu Türk Halk Müziği yarışmasında Türkiye birincisi olan sanatçı, müzik hayatına TRT gençlik korosunda devam etmiştir. Müzik hayatını daha profesyonel olarak Atatürk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi müzik bilimleri bölümünü kazanarak devam etti. Hemen ardından yine TRT nin düzenlemiş olduğu genç mikrofon yarışmasında derece alan sanatçı TRT de uzun yıllar akitli olarak yayınlara katılıp türküler seslendirdi. Rıdvan Adede son yıllarda yapmış olduğu sosyal medyadaki içerikleriyle tüm Türkiye nin beğenisi kazanan genç müzisyen bir anda sosyal medya fenomeni olarak milyonların beğenisi kazandı. Şuan Malatya İnönü Devlet Konservatuarında Yüksek lisansa devam etmekte ve aynı zamanda şahsi sahnelerine, konserlerine devam etmektedir. Rıdvan Adede en büyük hedefinin gençlere örnek bir kişilik ve sanatçı olarak insanlara sanatı güzel bir şekilde aktarmaktır.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page