top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

AHMET ÇİFTÇİ ‘AŞK BUYSA’

AHMET ÇİFTÇİ ‘AŞK BUYSA’Asıl mesleği polis memurluğu olan Ahmet Çiftçi bunun yanında söz ve beste yazarlığı ile oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Şimdilerde ise yorumcu kimliğini de ortaya koyarak ‘Aşk Buysa’ isimli çalışmasını dinleyicisiyle buluşturdu ve kısa sürede en çok yorum alan şarkılar arasında 1. Olarak dinleyicisinden tam not aldı.

Aşk Buysa’yı bir çok sanatçının seslendirmek için istediğini ancak kendisinin çıkarmak istediğini dile getirmiş, hatta şarkının içinde yer alan “BATINCA GEMİLER ACIR MI DENİZİN CANI” sosyal medyada en çok konuşulan sözler arasında yer almayı da başarmıştır.

Sosyal sorumluluk projelerinde adını sıkça duyduğumuz sanatçı, bu çalışmadan elde edilecek gelirler ile memleketi olan Konya’da barınak açmayı hedefliyor. Dinç Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan çalışmanın söz ve müziği Ahmet Çiftçi’ye, Aranjesi Cüneyt Yalmaz, Klip Yönetmenliği Enes Bilal Taşçı ve yapımcılığı ise Polat Şenol’a ait . Ahmet Çiftçi ‘ Aşk Buysa’ NetD Youtube kanalı ve tüm platformlarda yayında .

0 yorum

Comments


bottom of page