top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

Akdeniz’in Kızı Özlem Şahin’den muhteşem klip, “DÜĞÜN”


Yaklaşık 10 yıldır müzik sektöründe yer alan ve 'Akdeniz'in Kızı' olarak tanınan Türk Halk Müziği sanatçısı Özlem Şahin, ilk klip çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Şener Çakır yönetmenliğinde gerçekleşen klip çekimleri Antalya'nın Döşemealtı ilçesi Çığlık Mahallesi ile Güver Uçurumu'nda yapıldı. İki gün süren çekimlerde türkünün adı gibi düğün konsepti işlendi. Söz ve müziği Zeybek Şahin'e ait olan şarkının aranjesi Hüseyin Çeliker’e ait.

Daha önce TV program yapımcılığı yapan ve çeşitli kanallara konuk olarak katılan Özlem Şahin; “Düğün adlı eserim çok eğlenceli bir türkü. Bu türküye klip çekme fikri uzun zamandır aklımdaydı. Yönetmenimle fikir alışverişinin ardından bu konseptte çekmeye karar verdik. Klip çekiminde Çığlık sakinleri bizlere çok yakın ilgi gösterdi. Hepsine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yeni şarkısının tanıtım sürecinde olan güzel sanatçı, katıldığı radyo ve Tv programlarının yanı sıra özel etkinlikleri ve düğün sahnelerini ihmal etmiyor. Çok yakında yeni sürprizlerle sevenlerini şaşırtacağını söyleyen Özlem Şahin; “Müzik ve spor olmadan yaşayamam, sabah sporda akşam stüdyodayım. Her şey içimdeki müzik aşkım, ve dinleyenlerim için” dedi.

haber ceylan kartalsuna

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page