top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

BAŞAKŞEHİR YENİ MEDYA AKADEMİ ’NİN YENİ KURSİYERLERİ BELLİ OLDU

Türkiye’nin ilk YouTube merkezi olan Başakşehir Yeni Medya Akademi’de yeni dönem heyecanı başlıyor. Medyanın deneyimli isimlerinden eğitim alacak genç yeteneklerin belirlendiği Yeni Medya Akademi 4. dönem mülakatları tamamlandı.Medyaya gönül veren genç yetenekleri ustalarıyla buluşturan Yeni Medya Akademi’de yeni eğitim dönemi başlıyor. Medya alanında eğitimi almak isteyen yüzlerce gencin ilgi odağı olan Başakşehri Yeni Medya Akademi’de, yeni dönem eğitimlerine yine çok sayıda kursiyer başvuru yaptı.Eğitimler 8 hafta sürecek

Yapılan başvuruların ardından mülakat sürecine geçildi. Her bir kursiyer Başakşehir Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi’ne davet edildi. Burada yapılan mülakatların sonucunda Yeni Medya Akademi’nin 4. döneminde eğitim alacak 20 kursiyer belirlendi. 8 hafta sürecek medyanın önde gelen isimleri, eğitimlerde genç kursiyerlere tecrübelerini aktaracak.

18 Eylül’de başlayacak olan dördüncü dönem eğitimleri önceki dönemlerde olduğu gibi koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılacak.

0 yorum

Comentários


bottom of page