top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

BELMA ŞAHİN ''BENİM HİKAYEM'' (Nahide Babashlı Cover) Akustik Versiyon


BELMA ŞAHİN ''BENİM HİKAYEM'' (Nahide Babashlı Cover) Akustik Versiyon Her yaptığı proje ile başarı grafiğini yukarı taşıyan, güçlü sesi ve farklı yorumuyla dikkat çeken Belma Şahin durmadan üretmeye devam ediyor. Son olarak sözü ve müziği kendisine ait ''Ve Ben'' şarkısıyla ulusal ve yerel radyo listelerinde zirveyi zorlayan Belma Şahin, pandemi dönemini boş geçirmemek adına kendi youtube kanalı için akustik çalışmalarını hızlandırdı.

Tan Taşçı, Gülşen, Yıldız Tilbe gibi isimlerin şarkılarını yorumlayıp oldukça beğenilen Belma Şahin, söz ve müziği son dönemin başarılı isimlerinden Nahide Babashlı'ya ait ''Benim Hikayem'' şarkısını bir ilke imza atarak youtube kanalı ile aynı anda tüm dijital müzik platformlarında da yayınladı. ''Benim Hikayem''in kayıt ve mixi Esad Fidan'a , çekilen videonun yönetmenliği ise Bakhtiyar Alakbarov'a ait.
Belma Şahin ''Benim Hikayem'' (Nahide Babashlı Cover) Akustik versiyonu ile Belma Şahin Youtube. kanalında ve Start Up Production etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında!.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page