top of page

"Bende İnsanım" İki Günde 2 Milyon kişi tarafından izlenildi!

İki Günde 2 Milyon kişi tarafından izlenildi!Keşke ve Sorun Yok gibi bir çok şarkısı ile 10 milyonlarca kişi tarafından izlenilen ve beğenilen yakışıklı şarkıcı Mustafa Yılmaz yeni şarkısı ‘’Bende İnsanım’’ yayında!


2 günde 2 milyon kişi tarafından izlenilen klip yaşanmış bir hayat hikayesini ele alarak çekildi. Oyunculuğu ile ön plana geçen Mustafa Yılmaz kısa film tadında çıkan yeni klibi Avrupa ve Türkiye gündeminde trendlerde. Mustafa Yılmaz sempatik tavırlarıyla sosyal medya hesabından binlerce kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Sosyal medya uygulaması Tiktok ta şarkıları binlerce kişi tarafından kullanılan Mustafa Yılmaz 16 Nisan’da Grand Müzik etiketi ile çıkan yeni şarkısı ‘’Seven Hiçbir İnsan Asla Aldatılmayı Hakketmez” etiketiyle paylaşıldı.Yapımcı Hayrettin Güneş & Mehmet Güneş Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlar da yayında. Yaklaşık 40 kişilik ekip tarafından çekiminin üç gün toplam hazırlığının 30 gün sürdüğü klip aslında daha çok kısa film tadında izleyicisi ile buluştu. Söz Müzik Ersoy Dinç olan şarkıda ayrıca birde düeti bulunmakta.

Şarkının klip yönetmen koltuğunda oturan Hayrettin Güneş ; inandığım her proje kısa film tadında ve mesaj içerikli olmak zorunda, bu anlamda Önümüzdeki günlerde bu tarz kliplerimizi daha çok izleme fırsatı bulacaksınız. Açıklamasında bulundu. Grand müzik etiketiyle bir çok sanatçıyı bünyesinde taşıyan Yönetmen Hayrettin Güneş yakışıklı sanatçısı Mustafa Yılmaz ile iddalı klipler ile gündemden düşmüyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page