top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

BİLAL SONSES BAŞAKŞEHİR’İ SALLADI

Başakşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında pop müziğin sevilen ismi Bilal Sonses’i ağırladı. Kendine has yorumu ve müthiş sahne performansıyla Başakşehirlilere unutulmaz bir akşam yaşatan Bilal Sonses, dillerden düşmeyen şarkılarını sevenleri için söyledi.

Başakşehir Belediyesi, kültür sanat sezonu etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel programlar ve sahne şovlarına ev sahipliği yapıyor. Son zamanların en çok dinlenen sanatçıları arasında yerini alan, pop müziğin sevilen isimlerinden Bilal Sonses, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde Başakşehirlilerle buluştu.Bu kez Başakşehirliler için söyledi


Müzikseverlerin yoğun katılım gösterdiği konserde Bilal Sonses, son zamanlara damgasını vuran, sosyal medya hesapları üzerinden milyonlarca kez dinlenen “İçimden Gelmiyor”, “Hasbelkader” ve “Şimdiki Aklım” adlı şarkılarını sevenleri için yeniden söyledi. Başakşehirli müzikseverler, sanatçının bütün şarkılarına hep bir ağızdan coşkuyla eşlik etti.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında sanatseverler salona maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilerek alındı. Konser boyunca sanatseverlerin maskelerini çıkarmamaları ve hijyen kurallarına uymaları yönünde uyarılarda bulunuldu.


0 yorum

コメント


bottom of page