top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

DENİZHAN ‘’ADINI HER DUYDUĞUMDA’’

DENİZHAN ‘’ADINI HER DUYDUĞUMDA’’Denizhan ‘’Adını Her Duyduğumda’’ adlı ilk single çalışmasıyla dinleyicilerle buluşuyor. Denizhan sözü kendisine, bestesi ve düzenlemesi Alper Şengür’e ait yepyeni şarkısı ‘’Adını Her Duyduğumda’’ müzik severlerin beğenisine sunuldu. Tekno müzik ve Pop kültürünün bir arada harmanlandığı bu şarkının yönetmenliğini Ahmet Can Tekin üstlendi. Koreografisini Onur Keser’in yaptığını uzun metrajlı dans klibi, 30 kişilik bir ekiple bir günde çekildi. ‘’Adını Her Duyduğumda’’ Denizhan Parler etiketi ile tüm müzik platformlarında yerini aldı.

Denizhan: ‘’Adını Her Duyduğumda isimli single çalışmamız 12 şarkıdan oluşan albümden, yaklaşık bir yıl önce müzik severlerin ilgisine sunmak için hazırlamaya başladığımız ilk şarkıdır. Yapılmamış bir iş yapmak istedim. Farklı bir sound, farklı bir renk oluşturmaya çalışıyorum. O yüzden ekip olarak şarkının altyapısını pop kültürünü ve tekno müziği harmanlayarak oluşturduk. Aynı zamanda klipte de klasik pop kliplerinden farklı olarak içerisinde modern dansın, makyajın ve kıyafetlerin ön planda olduğu bir klip olmasını istedim. Çalıştığım herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalıştığım isimler sayesinde anlatmak istediğim hikayeyi dansla, müzikle ve kliple doğru anlatabildim.’’dedi.


KLİBİN VE ŞARKININ SINOPSIS’I

Sonsuz bir alan algısının içerinde (duvar ve tavan algısı olmayan), sanatçının duygularını temsil eden 8 dans sanatçısı ve şarkıcı modern dans konsepti ile dans eder. Koreografi, tamamen bütünlük algısı içinde yer yer şarkıcı ile bütünleşerek, yer yer şarkıcıdan koparak tüm klip boyunca müzik severlere aşk, tutku, cinsellik, tapınma duygularını hissettirmeye çalışır.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page