top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

ELİF KIRHAN’DAN MUTLU SON

ELİF KIRHAN Feat SUAT AYDOĞAN

‘Hasat Zamanı’ (remix)

ELİF KIRHAN’DAN MUTLU SON9 Ocak 1976 İskenderun doğumlu olan Elif KIRHAN ,İzmirde yaşıyor. Ünlü Aranjör, Besteci ve Söz Yazarı Sayın Suat AYDOĞAN'la tanışmasıyla devam ediyor.

anlatıyor;

-“Hiç beklemediğim bir anda,anneciğini acı bir şekilde yeni kaybetmiş Söz yazarı ve Besteci arkadaşım Neslihan OYAL aradı. Elif , annemle son konuşmamızda sevdiğin ,en iyi bildiğin işi yap kızım dedi.Bu bir vasiyetti ve koşturmacaya başladım. Birkaç şarkı var elimde senin sesin kulağıma geldi,demolarını okurmusun?,deyince elbette dedim ve sonra kendimi bir arkadaşımın desteğiyle tesadüf sonucu zaten yıllardır hayranı olduğum,şarkılarında ağladığım,güldüğüm Sayın Suat AYDOĞANLA stüdyoda buldum. Anlatmakla bitmez onurlu gururlu ve heyecanlı günler.”

Elif Kırhan, ‘Hasat Zamanı’ söz &müzik :Neslihan Oyal Arenje:Suat Aydoğan .”Klişe" söz&müzik: Neslihan Oyal Aranjesi için Yıldırım Benzer ve Onur Tuzlacıyla çalışıyor ve ‘Zor aşk’ Söz: Garip Benzer Müzik: Elif Kırhan Serkan Biga aranjesiyle yayında , “

-"Düşünseneze mutlusunuz,kendinize yatırım yapıyorsunuz. Fiziksel ve ruhsal bir kadın olarak tamsınız.Youtube la başlayan serüveni Usta bir Aranjöre Müzik insanına taşıyorsunuz,Klip yayına giriyor ara vermeden ikinciyede koşturalım derken hastalık! Adını anmak istemediğim.Ama gücüme güç katan baş harfi “K" olan o en çokta kadın kaderi olan illet.Herşey durdu,dimdik durdum dost düşman belli oldu.Hayatı ayıkladım,eledim.Sizi sevenlerle atlatıyorsunuz ve anneyseniz işte onun verdiği güç bir başka.Dediğim gibi uzun hazin bir konuyu kısaca nasıl anlatayım sizlere.Toplumda kadının yeri,mücadelesi,tek başına savaşılması,uzatılan eller,hançer vuran eller hepsini sabahlara kadar deneyimleyip tartıştık Nesliylede(Neslihan OYAL).Atlattım bitti geçti gitti.Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.”


Rahmetli KIVIRCIK ALİ'nin ve bir çok kıymetli sanatçının menajerliğini yıllarca yapmış olan ,Sevgili Elifinde eski dostu Uğur ÖZAYVAZ,Elif KIRHAN'ı arar ve ikili Hastalıktan yarım kalan işleri sürdürmeye karar verirler.Uğur Özayvaz Müzik Film ve Yapım Şirketi 12 Kasım 2020 den bu yana sıkı bir şekilde çalışmalara devam etmektedir.Yılların tecrübesi Elife işleri yeniden bizim şirket etiketiyle dünya çapında yayına sokalım der.Ve ikili anlaşırlar.Uğur Özayvaz Müzik Film Yapım Yotube Kanalında,ve Tüm Dijital Platformlarda yola devam…


0 yorum

Comments


bottom of page