top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

EMRE KÖMÜRCÜ İLE BAŞARI ÖYKÜSÜ.


Emre Körükcü kimdir?

Emre Körükcü 6 Ocak 1994'de Avusturya'nın Graz şehrinde Dünya'ya gelmiştir.Tüm ailesi Graz'da yaşamaktadır. Emre ilköğretim ve lise eğitimini Avusturya'da tamamlamıştır.

Sonrasında Avusturya'da kariyer planları dahilinde iş hayatına başlamıştır. Sigortacılık alanında 3 yıl eğitim aldıktan sonra bu alanda mesleki çalışmalarını sürdürmüştür. Bu süreçten önce Avusturya'da yarı profesyonel olarak futbol sürdürmekteydi. Türkiye'den Gaziantep Büyükşehir Belediye'den aldığı teklif ile profesyonel futbol kariyerine başlayacağı sırada geçirdiği sakatlık nedeniyle Avusturya'ya dönüş yaparak sigortacılık mesleğine devam etmiştir. The Team 2. sezonunda Avusturya'da ve 5 ayrı ülkede çekilen dizide oyunculuk kariyerine adım atmıştır.
Oyunculuk kariyerine Almanya'da devam etmesi istenince "ülke değiştireceksem Türkiye'de devam ederim" diyerek İstanbul'a gelmiştir.


2017 yılında Cem Ajans - Gold Media yönetim kurulu başkanı ve kurucusu Cem Gülac ile tanışarak Türkiye'de ki oyunculuk kariyerine Cem Gülac menajerliğinde devam etmeye karar vermiştir. 2017 yılından beri Cem Ajans Gold Media ailesi ile farklı projelerde yer alarak kariyerini sürdürmektedir. Oyunculuğunu geliştirmek için alanında isim yapmış tecrübeli eğitmenlerden eğitimleri almaya devam etmektedir. Şu anda hala dizi ve sinema alanında çalışmalarını sürdürmekte ve çıkmış olduğu bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

0 yorum

Comments


bottom of page