top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

GÖKHAN TEPE SEVENLERİNE MÜJDE !Müzikal kariyeri boyunca 10’a yakın albüme imza atan Gökhan Tepe, Türk müzik tarihine kazandırdığı en özel ve en unutulmaz şarkılarını yeniden yorumluyor

Şahsi youtube kanalı olan ''gokhantepeofficial'' sayfasında sanatçının paylaştığı; 1996 yılında yayınlanan Çöz Beni albümünden; ''Dönmem'', ''Çöl Çiçeğim'' ve ''Zor Gelir''  videolarının yeni yorumları kısa zamanda büyük beğeni ve ilgi topladı.

Sevenlerinden gelen talebi göz ardı edemeyen ve uzun süredir kendini stüdyoya kapatan sanatçı, eski şarkılarını hem yeniden yorumluyor hem de stüdyoda kliplendiriyor. Her haftanın son gününde eski şarkılarından birisini yorumlayıp yeni bir video paylaşan Gökhan Tepe'nin sevenleri artık Cuma günlerini iple çekiyor.

Kendi yorumladığı şarkılarının yanı sıra dostlarına da verdiği şarkılar hit olan Gökhan Tepe’nin; Ebru Gündeş’in son albümünde 6 bestesi yer alıyor. Bu bestelerden ''Aşık'' ve ''Gidiniz'' son zamanlarda en çok dinlenen ve satın alınan şarkılar arasında ilk sırada yer alıyor.

Gökhan Tepe'nin eskimeyen ve çok sevilen şarkılarını yepyeni bir yorumla '' Gökhan Tepe Official ''sayfasından takip edebilirsiniz.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page