top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

HARFE (Hakan Gülbiten) ‘’DAĞIT’’ Staf World & Sony Music Etiketi ile Yayında!

HARFE (Hakan Gülbiten) ‘’DAĞIT’’ Staf World & Sony Music Etiketi ile Yayında!Son dönemin popüler bestecilerinden HARFE (Hakan Gülbiten) sekiz yıl aradan sonra ilk tekli çalışması ‘Dağıt’ ı Staf World & Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

HARFE, gerçek adıyla Hakan Gülbiten, rap müzik dışında eş zamanlı olarak ‘’Defo’’ ismiyle Post Rock şarkılar üreterek yayımlamaya devam etti. Müziğe verdiği 5 yıl aradan sonra İzmir’de profesyonel müzik stüdyosunu kurarak geri dönen HARFEBilal Sonses – Çat Kapı, Deeperise & Pınar Süer – Sol Yanım Ayaz, Ece Ronay – Şiki Şiki gibi dillere pelesenk olmuş bir çok şarkının söz yazarı ve bestecisi.

   Sekiz yıl aradan sonra söz ve  müziği kendine ait ‘Dağıt’ şarkısını rap müzik dinleyenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan HARFE şarkıda;  ‘’ Halka dayatılan her şeye şükretme alışkanlığını öğretenlerin  varlık içinde yaşadığı bu dünyada korkakça var olmak yerine

duygularımı dile getirmeyi tercih ettim.’’ diyerek duygularını kaleme aldığını dile getiriyor.

    Mix & Masteringi Buğra Kurt imzalı şarkının video klibi İstanbul’da bir platoda Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde 32 kişilik bir ekiple yaklaşık 24 saatte çekildi.

 HARFE ‘’Dağıt’’ isimli tekli çalışması 20 Kasım itibariyle ‘Staf World’ etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. 

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page