top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

"KAYGISIZ BAŞ " ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!!

"KAYGISIZ BAŞ " ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!!Yapımcılığını Metin Begen'in üstlendiği, "Begen Film "in  çektiği filmin yönetmen koltuğuna Taha Ulukaya gecti. Çekimlerine 10 Ağustosta başlanan  film, Ürgüp ve İstanbulda gerçekleşti. Ürgüplü iki kardeş Fehmi ve Bedri buldukları define üzerine babaları İbrahim ile anlaşmazlığa düşüp babalarını öldürmesi ile başlayan ve kuzenleri Murat'ın İstanbul'dan köye gelmesiyle birlikte yollarının kesiştiği  serüveni konu alan kara mizah  film, Taner Şahin  ve İskender Bingöl tarafından gerçek hayattan beyaz perdeye uyarlandıYAŞANMIŞ HİKAYE BEYAZ PERDEDE

90 lı yıllarda yaşanmış, iki kardeşin babasını öldürdükten sonra yaşadıkları bu acı olay, kara mizah bir film haline getirilerek beyaz perdeye taşındı.


 USTA İSİMLER BU FİLMDE BULUŞTU

"Kaygısız Baş", usta oyuncular ve sürpriz isimleri bir araya getirdi. Turgay Tanülkü, Burak Satıbol,  Mehmet Çepiç,  Ferdi Akarnur  gibi ustaların yanısıra, Taner Şahin, Erman Cihan, Mehmet Küçük, Nilgün Atılgan, İbrahim Barulay, Enes Güler,  Bülent Ergün, Murat Soner gibi isimler bu filmde buluştu.


0 yorum

Kommentarer


bottom of page