top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

LERZAN MUTLU’NUN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU!

Güncelleme tarihi: 23 Oca 2019

Ünlü sanatçı Lerzan Mutlu, yeni albümüyle müzik piyasasına bomba gibi döndü. İbrahim Tatlıses, Nalan, Müslüm GürsesYıldız Tilbe gibi büyük isimlerin aşk acısını anlatan şarkılarını yeniden yorumlayan Lerzan Mutlu, "Aşk Acısı" adını taşıyan yeni albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Prodüktörlüğünü Özgür Aras’ın yaptığı, müzik direktörlüğünü Caner Tepecik’in üstlendiği 5 şarkıdan oluşan albümünü sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Lerzan Mutlu, fotoğrafçı Lara Sayılgan ‘ın objektifine verdiği pozlarla da beğeni topladı.


Albümü hakkında "Bazı şarkılar vardır üzerinden yıllar geçse de etkisini yitirmez, tam tersine durdukça daha bir demlenir. Çünkü o şarkılarda anılar, sevinçler, hüzünler birikir. Biriktikçe de etkisi keskinleşir. Hepimizin sancılı geçirdiği dönemler olmuştur. Fakat yaşadığımız aşklar ya da aşk sandıklarımız, hayal kırıklıklarımız, bekleyişlerimiz ve bazen vazgeçişlerimizi bize en iyi şekilde anlatan, kalbimize dokunan şarkılar vardır.



Şarkılara tutunup devam ederiz hayata. Ben de ufak bir nostalji yaşamak adına, aşk acısı çeken herkesin mutlaka dinlemiş olduğu, belki bazen ağlamasına bile sebep olan bu repertuarı yaptım" diyen Lerzan Mutlu, bir sonraki albümü için ise umut veren, güç veren şarkılardan oluşan mutlu aşk şarkıları albümü olacağını ekledi.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page