top of page

MÜGE ÖKTEN’DEN “GÖMÜ- Bir Gülsen Yeter”Müge Ökten profesyonel olarak müzik hayatına adım attığından beri durmak nedir bilmiyor. Polat Yağcı prodüktörlüğünde hazırlanan “GÖMÜ- BİR GÜLSEN YETER” adlı projesi ile adından yine söz ettiriyor. Yepyeni single çalışması, GÖKHAN DOĞANAY PARS’ın aranjesiyle batı  ve  arabesk ezgilerinden sentezlenerek modern bir biçimde  cover yapıldı.

Sözleri Burhan Bayar’a, müziği Şakir Askan’a ait olan “BİR GÜLSEN YETER” adlı şarkı daha önce  Müslüm Gürses başta olmak çeşitli isimler tarafından yorumlanan bir cover niteliğini taşıyor.

Menejerliğini Murat Kankılıç’ın yaptığı  “GÖMÜ” nün akustik sounda uygun biçimde özel bir stüdyoda çekilen klibinin yönetmenliğini;  ORKAN ATAK üstlendi.. Poll Production’a ait KINGMUSIC’ten  çıkan “BİR GÜLSEN YETER” de imaj ve makyaj tasarımı Filiz Karaberk imzası taşıyor. Mümkün olduğunca az enstrüman kullanarak ve batı ile arabesk ezgileri notaların sihriyle buluşturarak oluşturdukları yeni  kimliklerini, dinleyicileriyle samimi ve doğal biçimde paylaşmayı tercih ediyor.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page