top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

MARMARİS'DE 12 AY TURİZM GELİYOR

MARMARİS'DE 12 AY TURİZM GELİYOR
Başarılı turizmci Caner Torunoğulları, büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor. Marmaris’de turizm sektörüne yatırım yapmak ve turizm sezonunu 12 ay’a uzatmayı hedefleyen ünlü iş adamı, bir ilki gerçekleştireceklerini dile getirdi.


Turizm sektöründe maalesef çalışma saati kavramları olmadığından 24 saat görevdeyiz vurgusunu yaparken “Sevdiğimiz bir işi yaptığımız zaman görev olarak sayılmaz hayatının bir parçası oluyor Oteller 24 saat faaliyette olması gereken işletmelerdir. Tabiî ki işimizi severek yaptığımız için uygun saatler çalışmak bizlere yormuyor aksine motive ediyor” dedi. Corona virüs 2020 yılında turizmi etkilemesine rağmen yine de güzel bir sezon yaşadıklarını dile getiren Caner Torunoğulları, 2021 yılında her şeyin düzende olacağını savunurken her şeye hazırlıklı olduklarını sözlerine ekledi. Şu anda Orka Otel Bünyesinde çeşitli konseptlerde 13 otel bulunurken. 2020 Nisan ayında açmayı planladıkları bölgenin en büyük Tema parkını salgın nedeniyle ertelenmesiyle 2021 yılında bu tesisin açılısını gerçekleştireceklerini de ifade etti. Sanatın turizme büyük katkıları olduğunu da ifade eden Caner Torunoğulları, bünyelerinde Çeşitli resim sergileri, sanatsal ve kültürel faaliyetlere sponsor olarak, bölgelerinde gerçekleşecek ulusal ve uluslararası yerel filim festival ve  yerel  diğer kültürel sanatsal girişimlere destek olacaklarını da özellikle söyledi.CANER TORUNOĞULLARI KİMDİR?

Ben Caner Torunoğulları, 1990 Hollanda  doğumluyum. İlk, orta, lise ve yüksek okulumu Hollanda’da tamamladıktan sonra uluslararası yüksek lisansımı tamamlamak için Amerika’ya gittim. Lisansı tamamladıktan sonra, EDELSTAAL Grup Yönetim Kuruluğunda iş hayatıma başladım. Türkiye’nin Fethiye bölgesinde bulunan Orka Sunlife  Resort & Spa inşaatını  tamamlanmasına görev aldım ve başarılı bir şekilde görevi bittikten sonra DEIK Romanya ve Lüksemburg komitesine seçildim. MAGIAD Yönetim Kuruluğu Başkan Yardımcılığına seçildim. Marmaris’te faaliyet gösteren Orka Hotels Yönetim Kuruluğu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim ve Marmaris’te en başarılı modern ICON Beach konsept fikrimi geliştirerek marka haline getirdim.

0 yorum

Yorumlar


bottom of page