top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

Mucizeler Çok Yakınınızda!Can Perimcek’ten yeni kitap: Mucizeyle Randevu raflarda!

Mucizeler Çok Yakınınızda!


Can Perimcek’ten yeni kitap: Mucizeyle Randevu raflarda!


Spiritüel danışman, yaşam koçu ve yazar Can Perimcek’in Mucizeyle Randevu: 4 Haftada Hayatın Değişsin kitabı raflardaki yerini aldı. Perimcek, hayatımızdaki mucizeleri çekim yasasının ışığında ele almamıza yardım ediyor ve kitapta hazırladığı 4 haftalık dönüşüm programıyla bizlere rehberlik ediyor.

Can Perimcek, bir spiritüel danışman olarak yıllardır danışanlarıyla çekim yasası odaklı çalışıyor. Bilinçaltı çalışmaları, bereket bilinci, regresyon enerji çalışmaları, bilinçaltı inanç kodları odaklı danışmanlık hizmeti veren yazar beşinci kitabında, tüm bu çalışmalarının temel pratiklerini okurlarıyla paylaşıyor. 4 haftalık dönüşüm programıyla, adım adım ilerleyerek kişisel değişim ve dönüşümün istikrarlı bir çalışmayla mümkün olabileceğini dile getiriyor.

Hayata, ilişkilere, bolluk ve bereket bilincine, sağlık ve şifa enerjisine dair

Mucizeyle Randevu, kişisel dönüşümü birçok başlık altında irdeliyor. Bolluk ve bereket bilinci, sağlık ve şifa enerjisi, arınma, ruh eşini hayatına çekme, öz farkındalık ve özgüven çalışmaları, bu başlıklardan yalnızca birkaçı. Yazar, 4 haftalık dönüşüm programı dâhilinde verdiği olumlama cümleleri, yazılı çalışmalar, ev ödevleri, ritüeller ve meditasyon çalışmalarıyla okura yol gösteriyor. “Ve Öyle de Oldu”, “Aşk, Şimdi!”, “Yüzleşme” ve “Spiritüel Uyanış” kitaplarında da değinmiş olduğu çekim yasası, enerji, bilinçaltı inanç kodları ve meditasyonu farkındalık penceresinden okurlarına sunan Perimcek, bu kitabıyla “enerji yasasına derinden temas edip mucizeleri hayatımıza kutlama enerjisi olarak almanın zamanının geldiğinin” müjdesini veriyor.

Ren Kitap etiketiyle çıkan “Mucizeyle Randevu: 4 Haftada Hayatın Değişsin!” tüm kitapçılarda ve kitap satış sitelerinde.Arka Kapak Yazısı:

“Rüzgârda savrulan bir yaprağı düşün.

Kupkuru, kimsesiz, yönünü tayin edemeyen.

Sert kayalıkların, kaldırım taşlarının

Arasında biten minicik bir çiçeği düşün.

Yaşama isteğiyle yumuşacık başını en minik

Aralıklardan uzatan. Kupkuru bir yaprak mısın,

Nereye gideceğini bilmeyen?

Yoksa minicik ama kararlı bir çiçek misin?

Mucize senin içinde,

Eğer kendini dönüştürmeyi bilirsen.

Kalbini mucizelere aç ve

Kutlamayı başlat, şimdi!”


0 yorum

Comments


bottom of page