• Arif Antlı

Murat Altan farklı ses rengi ve tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


Farketmeden geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kurdum.


Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı “Güzel Yüz” ile listelere giriş yapan Murat Altan farklı ses rengi ve tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


Güzel Yüz’ün başarılı çıkışını, yaşamdan aldığı ilham ve hayata farklı pencereden bakma yetisine bağlayan sanatçı, “samimiyetin olmadığı hiç bir yere kendimi ait hissetmiyorum “dedi.


Aşk hayatından tutunda, arkadaşlık ilişkileri ve iş hayatına kadar her alanda samimiyeti sevgiyi ve saygıyı benimsediğini, sevginin ve saygının olmadığı hiç bir alanda yer almayı istemediğini belirtti. Hiç bir ticari kaygı gütmeden şarkılarını yazan, onları kendi gibi düşünen insanlarla paylaşmayı amaç edinen sanatçı, bir gün daha çok dinleneceğim ve her gün başka başka insanlara ulaşarak bir kat daha mutlu olacağım dedi.


Düzenlemelerini kendisinin yaptığı Güzel Yüz projesinde ekip arkadaşlarının bu çıkışta çok büyük bir payı olduğunu dile getirdi. Güzel Yüz’ün kamera arkasını samimi dostu yönetmen Emre Çavdar’a emanet ederken, gitarlarıda Oğuzhan Terazi’ ye emanet etti.


Geçmiş şarkılarla gelecek şarkılar arasında farketmeden bir köprü kurdum ve sanırım hissettirmeden kulaklarda yerimi alıyorum dedi.

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör