• Arif Antlı

NAHİDE BABASHLI - 'NASI SEVİYO'

NAHİDE BABASHLI - 'NASI SEVİYO'


Nahide Babashlı uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni tekli çalışması 'Nası Seviyo' yu Sena Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.


Yaptığı cover çalışmaları ve yayınladığı birbirinden hit şarkılarıyla her projesinde listebaşı işlere imza atan genç şarkıcı Nahide Babashlı yeni teklisi 'Nası Seviyo'yu dinleyicilerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının düzenlemesi ise genç başarılı aranjör Esad Fidan imzası taşıyor. Yayınlandığı an itibariyle sosyal medya mecralarında ve dijital platformlarda yoğun ilgi gören 'Nası Seviyo' Nahide Babashlı'nın deyimiyle bugüne kadar yaptığı çalışmaların içinde kendini en iyi yansıtabildiği şarkı.


Şarkının video klibinin çekimleri İstanbul / Balat'ta tarihi bir mekanda yaklaşık bir gün sürdü. Yönetmen koltuğunda usta isim Emrah Özbilen'in oturduğu klipte Nahide Babashlı'ya üç oyuncu eşlik etti ve oldukça renkli sahnelere yer verildi.

Nahide Babashlı'nın yeni teklisi 'Nası Seviyo' Sena Müzik etiketi altında tüm dijital platformlarda ve video klibi ile Youtube Netd kanalında yayında.

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör