top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

NAHİDE BABASHLI & YASİR MİY ‘CANIM ACIYOR’

NAHİDE BABASHLI & YASİR MİY ‘CANIM ACIYOR’

 

     Nahide Babashlı, kendine has yorumuyla dikkat çeken Yasir Miy ile ortak projede buluştu. İkilinin yeni teklisi ‘Canım Acıyor’ Sena Müzik etiketiyle yayınlandı ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.

       Akustik çalışmalarıyla trend müzik listelerinden inmeyen aşk şarkılarının sevilen ismi Nahide Babashlı müzik yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Babashlı son olarak yeni çalışmasında Yasir Miy ile iddialı bir düete imza attı. ‘Canım Acıyor’ un söz ve müziği Nahide Babashlı’nın kendisine , düzenlemesi ise son dönemin başarılı aranjörlerinden Esad Fidan’a ait. Şarkının video klibi Emrah Özbilen yönetmenliğinde çekildi. Nahide Babashlı; ‘ Her şarkım gibi ‘Canım Acıyor’da benim için çok özel, Yasmir’in de insanın içine işleyen etkileyici bir sesi var ve ona çok yakışacağını düşündüm. Sağ olsun o da beni kırmadı ve çok güzel bir iş çıkardık ortaya, inşallah kısa sürede sevilir.’ Diyerek yeni şarkısıyla ilgili duygularını dile getirdi.

 

     Nahide Babashlı & Yasir Miy ‘Canım Acıyor’ Sena Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve ‘Nahide Babashlı Youtube Kanalında’ yayında.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page