top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

OĞUZ - CANIMI YAKIYORSUN

OĞUZ - CANIMI YAKIYORSUNBir çok ünlü isme verdiği bestelerle adından söz ettiren yetenekli müzisyen Oğuz, geçtiğimiz aylarda Alper Atakan prodüktörlüğünde hazırladığı 4 şarkılık EP albümünü Boss Records etiketi ile yayınlamıştı.


4'te4 albümünün çıkış şarkısı 'Mesafe' ile radyoların en çok çalınan listelerinde yer alırken, albümde dikkat çeken bir diğer çalışma 'Canımı Yakıyorsun' ise dijital müzik platformlarında (TikTok, Spotify, YoutubeMusic vb.) üst sıralara yerleşip oldukça ilgi görünce albümün kliplendirilen ikinci şarkısı oldu.


İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kliplendirilen 'Canımı Yakıyorsun'un söz ve müziği OĞUZ'un kendisine , düzenlemesi ise usta isim Alper Atakan'a ait.

Daha önce , Berkay 'Açık Ara' , Röya 'Afaki', Şimal 'Ucuz Roman', Emir 'Mevsim Sonbahar' gibi birçok hit şarkıya imza atan OĞUZ , klipte ki tarz sahibi tavırları ve yorumcu kimliğiyle de beğeni topluyor.


'Canımı Yakıyorsun' Boss Records etiketi ile tüm dijital müzik platformlarında ve video klibi NetD Youtube kanalında yayında!

0 yorum

Comments


bottom of page