top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

OĞUZ SARAL 'YA SEN YA HİÇ' Yayında!

OĞUZ SARAL 'YA SEN YA HİÇ' Yayında!Geçtiğimiz yıl 'Heves' şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan genç popçu Oğuz saral yeni tekli çalışması 'Ya Sen Ya Hiç' i Ils Vision etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

ilk şarkısı 'Heves' ile dikkatleri üstüne çeken, tüm radyoların listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran Oğuz Saral müzik yolculuğuna istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Zeynep Talu ve Garo Mafyan imzalı doksanların büyük hitlerinden 'Ya Sen Ya Hiç' i yeniden yorumlayan Oğuz Saral yine çok iddialı. 'Ya Sen Ya Hiç' i yorumlamak hep hayali olan başarılı popçu şarkının düzenlemesini ise usta isim Erdem Kınay aranjörlüğünde tamamladı. Video klip çekimlerini Buse Tırman yönetmenliğinde kalabalık bir ekiple ve dansçılar eşliğinde İstanbul'da bir platoda gerçekleştiren Oğuz Saral, klipte ki dans şovları ve koreografi ile görsel şölen tadında bir klip izletiyor.


Oğuz Saral 'Ya Sen Ya Hiç' Ils Vision etiketiyle tüm dijital platformlarda ve video klibi ile Youtube NetD kanalında yayında.

0 yorum

Comments


bottom of page