top of page
  • Yazarın fotoğrafıArif Antlı

Suzet, yeni teklisi “Neler Neler” ile 2023 yılına umutlu bir başlangıç yapıyor!

Geçtiğimiz aylarda 2022 Yaz Üçlemesi’ni paylaşan Suzet, 2023 yılının ilk teklisi “Neler Neler” ile yoluna kaldığı yerden, daha da güçlenerek devam ediyor.

Çocukluğundan beri müzikle iç içe olan Suzet, geçtiğimiz yaz başında start verdiği “2022 Yaz Üçlemesi” projesi kapsamında “Bile Bile Lades”, “Unuttun mu” ve son olarak “Nak Nak” adlı parçalarını dinleyicileriyle buluşturmuştu.

Türk-İspanyol kökenli Suzet, hem ruhsal hem de kariyer anlamında kendini büyüttüğüne inandığı sekizinci teklisi Neler Neler’i 14 Nisan’da yayınlamaya hazırlanıyor. Mix & mastering’inden, fotoğraf çekiminde kullanılan ışığa kadar şarkının tüm üretim süreçlerine dahil olduğunu belirten Suzet, tüm bu adımlarda çok fazla araştırdığını, fikir verip, öğrendiğini belirterek prodüksiyon aşamasındaki tüm kararları kendisinin vermiş olduğundan mutluluk duyduğunu da eklemeyi ihmal etmiyor.


“Neler Neler” adlı yeni teklisini özlem, ikilem, itiraf, aşk, kabulleniş, ve özellikle umut barındıran bir şarkı olarak tanımlayan Suzet, tam olarak bu sebeple şarkının tüm görsellerinin rengini umudu simgeleyen mor - pembe olarak seçtiğini belirtiyor.

Suzet, "Nak Nak" isimli son teklisinde çalıştığı Tüzzün ile yeni şarkının prodüksiyon aşamasında da yine iş birliğine giderken, parçanın mix ve mastering süreçlerini ise Erim Arkman'ın maharetli ellerine teslim ediyor.

Yakın zamanda kaybettiğimiz gazeteci, yazar Tolga Akyıldız’ın bu şarkı özelinde çok fazla emeği olduğunu belirten Suzet, Tolga Akyıldız ile hem kariyer hem de ruhani anlamda çok faydalı geçen 6 aylık bir mentorluk çalışması yürüttüğünü söylüyor. Bugüne kadar kendisine katkıları sebebiyle Tolga Akyıldız’a minnettarlığını belirten Suzet, ayrıca yeni şarkıyı da bu sebeple ona ithaf ettiğini belirtiyor.

NELER NELER (Künye)

Söz & Müzik & Aranje: Suzet Baycu & Tüzzün

Mix & Mastering: Erim Arkman

Yapım: Suzet Music

Dağıtım: Sony Music

Fotoğraf: Metin Kuşçu

Styling: Gizem Karakaya

Makyaj: Sezgin Milik

Işık: Recep Taha Kanmaz

Stüdyo: Harems Stüdyo

Kapak ve Lyric Video: Serkan Bayram

Basın Danışmanı: BBI Music Co.

Ve müzikmentor Tolga Akyıldız…

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page